The Room Berlin

The Room Berlin, to marka z polskimi korzeniami, która narodziła się w „pokoju” galerii sztuki w Berlinie. To właśnie tam powstał pomysł na nazwę i artystyczną wizję marki. Dyrektor kreatywną marki jest Natalia Penar, znana stylistka oraz twórczyni kanału z Mody Wzięte na YouTube.

Filozofia & Design

 
Torebki The Room Berlin, to połączenie prostoty z siłą minimalizmu i geometrii kształtów. Znakiem rozpoznawczym marki jest dyskrecja. Torebki szyte są na indywidualne zamówienie, w poszanowaniu tradycji rzemiosła z najwyższej jakości certyfikowanych (WLG) włoskich skór naturalnych. Torebki The Room, szyte są przez wybitnych artystów kaletników. 
 
Wierzę, że piękno tkwi w prostocie, dlatego dążę do stworzenia produktów, które mówią za siebie. Daleko sięgamy poza loga, kładąc nacisk na czystość formy i wyrafinowaną estetykę. To nasza filozofia, która inspiruje nas do tworzenia wyjątkowych, ponadczasowych i subtelnych dodatków, które wyróżniają się swoją prostotą i klasyką.

KOLEKCJA STUDIO x MODERN ART

Kolekcja STUDIO, to modowa strona marki, inspirowana sztuką abstrakcyjną i kolorami obrazów Jacquesa Gassmanna. Znajdziemy w niej “czarny atrament” – lakierowaną skórę w kolorze czarnym, nuty wanilii oraz odcienie niebieskiego “Hawaiian Ocean”. Moda, rzemiosło i sztuka przenikają się w moim podejściu. Nigdy nie traktowałam mody jako czegoś jedynie przedmiotowego. Dla mnie moda od zawsze stanowi środek wyrazu. Podobnie jest z moimi torebkami. Każda z nich jest nie tylko funkcjonalnym przedmiotem, ale także swego rodzaju dziełem sztuki, które wyraża moją wizję estetyki i indywidualizmu.